DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 31.12.2021 11:51:51 

Vánoční turnaj 2009
 
Vánoční turnaj   2009
 
 
 
T.j. Sokol Hodějice pořádá Vánoční turnaj neregistrovaných hodějáků a hodějaček .
 
 
 
V 9 hodin turnaj dětí o nejlepšího mladýho pinpongálisty
 
 
Ve 14 hodin hlavní část.tak si přidte zahrát a udělat si žížu ve Vánočním čase . A je tady jedna výzva porazit trojnásobného vítěze Tomaše Sigmunda .
 
 
Po skončení se utkají všichni registrovaní hráči Hodějic(snad i 1 Brnák) o titul oddílového mistra. Zvu všechny hráče  "A" a samozřejmě i "B"
 
 
 
 
                                            Za oddíl stolního tenisu
 
                                                                                  Alda
 
 
Výsledky ml.žáci.
 
 
                                1.Zápotočný Ladislav
 
                                                                  2.  Bláha     Jiří
                                                                     
                                                                  3.Cigánek Adam       
 
                                                                                                                                       
 
 
 
vítěz ml.žáci
 
 
                                                                                                          Výsledky st. žáci:
 
                                                                                                                                                               
                                                                                                    1.Florián       Tomáš
                                             
                                                                  2.Hrabovský  Tomáš
 
                                                                  3.Němčanský Lukáš
 
Vítěz st.žáci
 
 
                                                                                            Hlavní kategorie příchozí:
 
                                                                               
                                                                          1.Sigmund Tomáš
 
                                                                                                            2.Antl   Martin
 
                                                                          3.Dofek  Leoš
 
 
 
 
                                                        Kategorie registrovaní:
 
                                                                              1.Partika Luděk
 
                                                                              2.Durda   Karel
 
                                                                              3.Vinklárek Radim 
 
 
 
  
 
 
                                                                                                                                          A jeden co se neůčastnil proč asi?